Ana Sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz? | Who are we? | Information | Hakkımızda

Kendilerini gurme olarak gören 2 yetişkin ve çalışmakta olan arkadaşın internet alemine yolculuğu diyelim biz buna. Sevdiğimiz, tattığımız, gördüğümüz, dinlediğimiz, kendimizin yaptığı nefis tarifleri sizlere başkalarına ulaştırmak için böyle bir uğraşa atıldık. Profesyonel değiliz bu konuda, zaten bunu da iddia etmiyoruz. Açık ve şeffaflık ön planda daima. Tariflerin bir çoğu dinleme ve yazıya geçirme tariflerdir bire bir. Ekresiyetle yapılmış ve denenmiş yemek tarifleri mevcuttur. Görseller büyük çoğunlukla yapılan yemeğe aittir. Fakat yapılıpta daha güzel görseli olan fotoğraflarıda bire bir kullanıyoruz telifsiz stok görseller ile.

Bize info@neyeseksimdi.com mail adresinden her daim ulaşabilirsiniz. neyeseksimdicom@gmail.com adresi de alternatif mail olarak kullanılıyor. Dilediğiniz mail adresinden görüş, şikayet ve memnuniyet bildirebilirsiniz.

Bize reklam verip destek olmak isterseni şayet memnun oluruz. Geliştirmekte olduğumuz projelerimizin bir nevi kaynağı olur bu yardımlarınız. Site içerisinde fazla reklam yok, gezinirken sizi asla rahatsız etmeyecek yerlere yerleştirdim google reklamlarını.

Yinede rahatsız ediyorsa sizi bu reklamlar, bize bildirin ve yerlerini değiştirelim veya kaldıralım.


Biz Kimiz? | Who are we? | Information | Hakkımızda

Let’s call it the 2 adults and the working friend who see themselves as gourmets on their journey to the internet. We were hired to love, taste, see, listen and send our delicious recipes to you. We are not professional in this regard, we do not already claim it. Clear and always the forefront of transparency. The recipes are a matter. There are excerpted and tried recipes.

Larger sized food is made. Photographs that are more beautiful in appearance are one-on-one. Email us at info@neyeseksimdi.comneyeseksimdicom@gmail.com as an alternative mail address.

Opinion, complaint and satisfaction from the address e-mail address of the language. I want to support more ads doğrup. It’s a kind of source.

There are no more ads from the site content, and I’ve placed google ads in places that will never bother you while surfing. You’re not on the line, uncomfortable, or altered.